Југовић: У овом сложеном времену и околностима битно да као народ будемо снажни и непоколебљиви у вјери

Начелник општине Пале Бошко Југовић примио је у посјету Оца Георгија, игуманa манастира Свете Тројице у Озерковићима.

Југовић је истакао да је посебно почаствован што је општина Пале прва адреса и мјесто које је Отац Георгије посјетио по повратку са петнаестодневног поклоничког путовања и молитвеног боравка у манастиру Хиландар, пренијевши утиске који додатно снаже нашу вјеру, али и вољу и одлучност да још посвећеније раде на добробит општине средине и њених становника.

„У овом сложеном времену и околностима, који пред нас доносе бројне изазове, веома је битно да као народ будемо једно и заједно, да будемо снажни и непоколебљиви у вјери, окупљени око наше Српске православне цркве, као и наше Републике Српске и свега онога што јесте наш идентитет, слобода и базични интерес српског народа,“ рекао је Југовић.

Начелник општине Пале истакао је да ће ускоро узвратити посјету Оцу Георгију и манастиру Свете Тројице у Озерковићима.