Управа Манастира у Озерковићима благодари брату Драгану Радичићу

Два догађаја обиљежила су мјесец јули у Митрополији дабробосанској: Сабор свештеномученика Митрополије дабробосанске на Сокоцу 15.07.2023. и 31. годишњица великог страдања Срба у Средњем Подрињу и Бирчу и долазак Његове Светости Патријарха српског Г. Порфирија 01.07.2023. године, који је том приликом, уз саслужење Митрополита Дабробосанског Г. Хризостома и других Архијереја, служио Свету Литургију и Парастос пострадалим Србима Подриња и Бирча.

Тим поводом, манастир Свете Тројице у Озерковићима организовао је, уз несебичну подршку и помоћ брата Драгана Радичића из Источног Сарајева и агенције Поклоничко Путовање Спутник бесплатан превоз вјерника на овај велики и историјски догађај.

Овим путем Управа Манастира у Озерковићима жели да искаже своју благодарност брату Драгану Радичићу на доброти и помоћи, како би поклоници нашег Манастира имали прилику помолити се заједно са Поглаваром и Архијерејима наше помјесне Цркве.

Управа Манастира